Montaż blokad i autozabezpieczeń - Gliwice

Bemex specjalizuje się w sprzedaży i montażu autoazabezpieczeń, pochodzących od najważniejszych światowych producentów. Oferowane systemy alarmowe Cobra i Meta System wykorzystują innowacyjne technologie, które doskonale zabezpieczają pojazdy, minimalizując ryzyko kradzieży. Te wyśmienite alarmy wyposażone w antynapad oraz antyporwaniówke skutecznie ochronią Wasze auto nawet przed najbardziej zmyślanymi złodziejami.

Znajdujące się w naszym asortymencie autoalarmy posiadają certyfikaty jakości, potwierdzone rygorystycznymi badaniami prowadzonymi w specjalistycznych laboratoriach samochodowych. Jest to gwarancja ich niezawodności i wysokiej skuteczności. Dodatkowo sprzedawane przez nas zabezpieczenia samochodowe zostały sprawdzone pod kątem współpracy z wieloma markami samochodów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że będą doskonale współpracować z Waszym pojazdem.

Blokady biegów od producenta – firmy Niedźwiedź-Lock

W naszej ofercie blokad samochodowych mamy także doskonałe blokady rozruchu, które uniemożliwiają osobom niepowołanym uruchomienie auta. Znajdą Państw u nas również blokady biegów od światowego lidera produkcji tego typu urządzeń firmy Niedźwiedź-Lock. Dodatkowo nasz asortyment obejmuje pełen zestaw akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania autoalarmów w postaci syren, czujników oraz pilotów.

Projektując naszą ofertę w zakresie sprzedaży i montażu autozabezpieczeń, nie zapomnieliśmy również o użytkownikach jednośladów. Z myślą o nich włączyliśmy do naszej oferty także wysokiej klasy alarmy motocyklowe od firm Cobra i Meta System.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty takich jak czujniki cofania, CB radia czy monitoring GPS.

Jakość

Firma uzyskała najważniejsze certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje, potwierdzające najwyższą jakość i skuteczność oferowanych produktów: monachijski TÜV, holenderski SCM, RPA – VESA, polski IMP, węgierski Mabisz, czeski 8SD, rosyjski PCT, białoruski CBT.

Marka

Przez lata marka Niedźwiedź-Lock uzyskała pozycję czołowego producenta blokad antykradzieżowych w Polsce i w Europie. Swoje produkty od lat eksportuje także do Australii, Ameryki i Afryki. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów, firma stale poszerza ofertę.

Blokady bear lock

Materiały

Sukces marki Niedźwiedź-Lock to także dopracowany w każdym szczególe proces produkcji. Dzięki nowoczesnym obrabiarkom oraz doskonale przygotowanemu zespołowi, od lat dostarcza produkty najwyższej jakości.

Cena

Firma Niedzwiedź jest liderem na rynku krajowym w projektowaniu i produkcji skutecznych zabezpieczeń antykradzieżowych. Ich twórcy stawiają przede wszystkim na innowacyjność i realizację potrzeb klienta. Oferta składa się z produktów służących zwiększeniu bezpieczeństwa Państwa samochodu. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock wyróżnia niezawodność i atrakcyjna cena.