Blokady mechaniczne skrzyni biegów - autozabezpiecznia

Już w 1991 roku założyciel firmy Niedźwiedź-Lock, Zygmunt Niedźwiedź, skonstruował pierwszą blokadę antykradzieżową. Tak rozpoczął się rozwój polskiej firmy w kierunku dostarczania na rynek najskuteczniejszych blokad skrzyni biegów i układu kierowniczego. Firma Bemex zajmuje się dystrybucją blokad mechanicznych oraz elektronicznych.

Jakość

Firma uzyskała najważniejsze certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje, potwierdzające najwyższą jakość i skuteczność oferowanych produktów: monachijski TÜV, holenderski SCM, RPA – VESA, polski IMP, węgierski Mabisz, czeski 8SD, rosyjski PCT, białoruski CBT.

Marka

Przez lata marka Niedźwiedź-Lock uzyskała pozycję czołowego producenta blokad antykradzieżowych w Polsce i w Europie. Swoje produkty od lat eksportuje także do Australii, Ameryki i Afryki. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów, firma stale poszerza ofertę.

Blokady bear lock

Materiały

Sukces marki Niedźwiedź-Lock to także dopracowany w każdym szczególe proces produkcji. Dzięki nowoczesnym obrabiarkom oraz doskonale przygotowanemu zespołowi, od lat dostarcza produkty najwyższej jakości.

Cena

Firma Niedzwiedź jest liderem na rynku krajowym w projektowaniu i produkcji skutecznych zabezpieczeń antykradzieżowych. Ich twórcy stawiają przede wszystkim na innowacyjność i realizację potrzeb klienta. Oferta składa się z produktów służących zwiększeniu bezpieczeństwa Państwa samochodu. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock wyróżnia niezawodność i atrakcyjna cena.